Skupni projekti UM – Vključevanje gostujočih in tujih strokovnjakov in visokošolskih učiteljev v pedagoški proces kot steber razvoja kakovosti procesa internacionalizacije na Univerzi v Mariboru

Univerza v Mariboru je uspešno pridobila projekt »Vključevanje gostujočih tujih strokovnjakov in visokošolskih učiteljev v pedagoški proces kot steber razvoja kakovosti procesa internacionalizacije na Univerzi v Mariboru« na Javnem razpisu Krajša in daljša gostovanja tujih strokovnjakov in visokošolskih učiteljev na slovenskih visokošolskih zavodih v letih 2016-2018, ki ga je razpisalo Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.
Namen in cilji projekta so:

Projekt je sofinanciran s sredstvi Evropskega socialnega sklada (ESS) in Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport (MIZŠ). Spletna stran  evropske kohezijske politike v Sloveniji: www.eu-skladi.si.

​V času od 15. 5. 2017 do 26. 5. 2017 bo na Fakulteti za kmetijstvo in biosistemske vede pri predmetu Konjereja, ki se izvaja na 1. Stopenjskih študijskih programih gostoval red. prof. dr. Gjoko Bunevski.

“Kratka predstavitev …. – v priponki” – Povezava