Od 21. do 22. septembra 2022 do 12. ure bo v okviru Razpisa za vpis v podiplomske študijske programe Univerze v Mariboru v študijskem letu 2022/2023 potekal prijavni rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest.

​​Kandidati/-ke se v roku za zapolnitev še prostih vpisnih mest lahko prijavijo v študijske programe 2. in 3. stopnje, ki jih ponujajo fakultete Univerze v Mariboru. Seznam študijskih programov, ki jih bodo fakultete ponudile v prijavnem roku za zapolnitev še prostih vpisnih mest, je dosegljiv na naslednjih povezavah:

Tabela z vpisnimi mesti za študijske programe 2. stopnje  (odpiranje v novem zavihku)(PDF; 233 KB)​

Tabela z vpisnimi mesti za študijske programe 3. stopnje  (odpiranje v novem zavihku)(PDF; 161 KB)

​Podrobnejše podatke najdete na povezavi: PODIPLOMSKI študij na UM – Prijavite se v roku za zapolnitev še prostih vpisnih mest!