SKLEPI 21. redne seje KOMISIJE ZA ŠTUDIJSKE ZADEVE FKBV UM z dne 20.9.2017, ki so bili sprejeti NA PODLAGI ODDANIH PROŠENJ ZA ODOBRITEV VPISA V ŠTUDIJSKO LETO 2017/2018

VPISNO DOKUMENTACIJO LAHKO ODDATE NAJKASNEJE 28. 9. 2017 do 12. ure V REFERAT!!!
PO TEM DATUMU VPIS NI VEČ MOGOČ!

Vpisno dokumentacijo ODDAJTE OSEBNO v Referat za študentske zadeve FKBV UM v času uradnih ur!
(Uradne ure Referata FKBV so od ponedeljka do petka med 9. in 12. uro ter v torek med 13. in 15. uro)

DOKUMENTACIJO NE POŠILJAJTE SAJ V KOLIKOR BO PRISPELA PREPOZNO VPIS VEČ NE BO MOŽEN!!

Na Univerzi v Mariboru 13. 9. 2017 odpiramo drugi prijavni rok na Razpis za vpis v podiplomske študijske programe Univerze v Mariboru v študijskem letu 2017/18. Prijavni rok bo odprt od srede, 13. septembra, do petka, 15. septembra 2017.

Več o študijskih programih, ki jih fakultete Univerze v Mariboru ponujajmo v drugem prijavnem roku, si kandidati lahko ogledate TUKAJ​​​.

Spoštovani študenti,

obveščamo vas, da je redna seja Komisije za štud. zadeve FKBV UM predvidena v septembru (11. 9. 2017)   prestavljena iz prvotno predvidenega datuma zasedanja.

Komisija za štud. zadeve FKBV UM bo zasedala 20.9.2017. Dodatno vam dajemo možnost oddaje gradiva za obravnavo na komisiji do srede 13.9.2017 do 12. ure (najakasneje ob tem času mora biti gradivo v referatu!).
Rezultati bodo znani šele po 22.9.2017 in bodo objavljeni na spletni strani FKBV UM!

Lep pozdrav,
Referat za štud. zadeve FKBV UM

Spoštovani študenti FKBV UM,

opominjamo vas, da se s 26.8.2017 v sistemu AIPS odpira možnost vpisa v višje letnike.

Obvezno pozorno preberite in upoštevajte navodila (kliknite na spodnje povezave navodil):
- NAVODILA ZA ODDAJO DOKUMENTACIJE ZA NADALJNJI VPIS V 2017/2018
+ Navodila za izpolnjevanje vpisnega lista v elektronski obliki

- Navodila za oddajo PROŠENJ z opravičljivimi razlogi na Komisijo za študijske zadeve FKBV UM (vsako ponavljanje, napredovanje brez pogojev za napredovanje in podaljšanje absolventskega staža)
+ obrazec: Prošnja za Komisijo za študijske zadeve FKBV 2017/18

V primeru težav pri izpolnjevanju elektronskega vpisnega lista se obrnite na Referat FKBV!

​Objavljamo prosta vpisna mesta za drugi prijavni rok za študijsko leto 2017/2018 za slovenske državljane in državljane držav članic Evropske unije.
Drugi prijavni rok traja od 22. do 29. avgusta 2017.

E-prijavo lahko oddate na spletnem portalu eVŠ http://portal.evs.gov.si/prijava/.

V drugem prijavnem roku se na še prosta vpisna mesta lahko prijavijo kandidati, ki:
  - se niso prijavili v prvem prijavnem roku ali
  - se niso uvrstili v nobenega od v prvi prijavi naštetih študijskih programov ali
  - se niso vpisali v študijski program, v katerega so bili sprejeti v prvem prijavnem roku, oziroma so se iz tega študijskega programa izpisali do vključno 18. 8. 2017.

Na Fakulteti za kmetijstvo in biosistemske vede za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe v študijskem letu 2017/2018 v 2. prijavnem roku objavljamo prosta vpisna mesta za slovenske državljane in državljane držav članic Evropske unije na študijskih programih:

VISOKOŠOLSKI ZAVOD
študijski program

FAKULTETA ZA KMETIJSTVO IN BIOSISTEMSKE VEDE  Redni  Izredni
Agrikultura in okolje – UN  24  -
Agronomija – okrasne rastline, zelenjava in poljščine – VS  26  -
Biosistemsko inženirstvo – VS  36  -
Ekološko kmetijstvo – VS  25  -
Management v agroživilstvu in razvoj podeželja – VS (Rakičan*)  38  -
Vinogradništvo, vinarstvo in sadjarstvo – VS  24  -
Živinoreja – VS  13  -

UN - univerzitetni študijski program